Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Святкова акція
2017-04-14

Вже десятий рік поспіль, напередодні Великодня, за підтримки місцевої влади та приватних підприємців малозабезпеченим родинам вручають солодкі подарунки. До організаторів, фахівців Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді цьогоріч вперше долучилася Служба у справах дітей.

Всього цього дня організатори вручили більше ста солодких подарунків дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, а також малюкам із родин, що опинилися у складних життєвих обставинах. Проводити благодійні акції - це вже добра традиція, започаткована міською владою десять років тому. Секретар міської ради Наталія Гирка привітала присутніх із великодніми святами та висловила теплі побажання підростаючому поколінню.

Ніхто не залишився цього дня без солодкого подарунка. У святковому пакунку - солодкі пасочки, кекси, фруктовий сік. Усе те, що так любить дітвора. Святкового настрою додали виступи пісенних колективів та юних артистів. Вони - постійні учасники благодійних акцій.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Соціальна допомога для ветеранів та переселенців

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

     
     
Відбудеться засідання комісії з питань освіти

01 березня 2024 року о 14.30  відбудеться засідання комісії з  питань освіти, культури, туризму, молоді і спорту, впровадження цифрових  технологій, регламенту, депутатської етики та діяльності депутатів.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на 29 лютого 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]