Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Студентська виставка відкрилася в музеї Давида Гурамішвілі
2019-11-21

83 студентські роботи, виконані в різних техніках, жанрах, наповнені фантазією авторів, творчими знахідками, пошуками власного стилю в мистецтві представлено на виставці творчих робіт студентів художнього відділення Миргородського  художньо-промислового коледжу ім. М.В.Гоголя. 20 листопада в музеї Давида Гурамішвілі урочисто відкрили виставку художніх робіт студентів-художників.

До молоді завжди високі вимоги, від них чекають іншого, сучасного і свіжого погляду на світ, інновацій, креативу. Все це продемонстрували  в своїх роботах учасники виставки «ART WORLD». «Не розчарували, гідно представили свій навчальний заклад», - висловила спільну думку Н.Волкова – викладач МХПК, організатор виставки. Саме про це говорили за круглим столом (в такій формі проходило це мистецьке свято) своїм юним колегам по цеху їх наставники, педагоги коледжу та досвідчені миргородські художники – члени творчих спілок, які прийшли на вернісаж до музею підтримати та привітати молодих авторів з відкриттям виставки та Днем студента, побажати їм успіхів у навчанні, натхнення і нових творчих ідей, наполегливості на довгому шляху до вершин майстерності.

 Працівники музею Давида Гурамшвілі запрошують  миргородців та гостей міста відвідати виставку студентів-художників і познайомитися зі світом молодіжної культури.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]