Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Студентам розповіли про зміни у законодавстві під час воєнного стану
2022-05-13

  12 травня 2022 року для студентів Університету третього віку відбувся плановий захід – зустріч із заступником начальника відділу Миргородського бюро правової допомоги Наталією Пищимухою. Вона проінформувала підопічних Територіального центру та надала роз’яснення про певні зміни у законодавстві під час воєнного стану. Також повідомила про конституційні права і свободи громадян, передбачені Конституцією України, які можуть обмежуватися.

    Попри війну в багатьох українців існує необхідність врегулювання спадкових питань. Вони завжди є актуальними та часто запитуваними людьми поважного віку. В умовах воєнного часу ситуація кардинально змінилася. Тепер, пояснила Наталія Миколаївна, строк для прийняття спадщини зупиняється та не враховується у встановлені законодавством 6 місяців.

    "По закінченні лекції студенти Університету III віку задавали багато запитань, на які одержали кваліфіковані та обгрунтовані відповіді. Інформація була дуже корисною для присутніх, які мали змогу отримати ще й індивідуальні консультації,"- наголосили в Терцентрі.

ОГОЛОШЕННЯ
     
"Гаряча" телефонна лінія

26 лютого 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії Миргородським міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Скликається сорок сьома сесія міської ради

 07 березня 2024 року о 9.00  скликається сорок сьома сесія міської ради восьмого скликання

     
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]