Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Студентам розповіли про зміни у законодавстві під час воєнного стану
2022-05-13

  12 травня 2022 року для студентів Університету третього віку відбувся плановий захід – зустріч із заступником начальника відділу Миргородського бюро правової допомоги Наталією Пищимухою. Вона проінформувала підопічних Територіального центру та надала роз’яснення про певні зміни у законодавстві під час воєнного стану. Також повідомила про конституційні права і свободи громадян, передбачені Конституцією України, які можуть обмежуватися.

    Попри війну в багатьох українців існує необхідність врегулювання спадкових питань. Вони завжди є актуальними та часто запитуваними людьми поважного віку. В умовах воєнного часу ситуація кардинально змінилася. Тепер, пояснила Наталія Миколаївна, строк для прийняття спадщини зупиняється та не враховується у встановлені законодавством 6 місяців.

    "По закінченні лекції студенти Університету III віку задавали багато запитань, на які одержали кваліфіковані та обгрунтовані відповіді. Інформація була дуже корисною для присутніх, які мали змогу отримати ще й індивідуальні консультації,"- наголосили в Терцентрі.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 12 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
     
Особистий прийом громадян

15 липня 2024 року з 16:00  до 17:00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) керуюча справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніна Борисівна проводитиме особистий прийом громадян.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]