Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
“Стань помітним”: у Миргородській громаді першокласники отримають світловідбивачі
2021-12-07

Учні перших класів Миргородської міської територіальної громади  отримають рефлективні елементи, які допоможуть їм стати видимими на дорозі, особливо в зимовий час. Аби попередити випадки травмування дітей на дорозі Полтавська обласна рада в межах акції "Стань помітним" передає світловідбиваючі  елементи (флікери) першачкам громад Полтавщини.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та партія «ДОВІРА» ініціювали та проводять в області акцію «Стань помітним». Депутат Полтавської обласної ради Олег Діденко передав флікери для учнів перших класів  Миргородському міському голові Сергію Соломасі та очільниці відділу освіти Миргородської міської ради Тетяні Колибельнік.

Світловідбивач - це маленький брилок, який можна розмістити на рюкзакці, сумці або одязі. Він відбиває світло в темряві і допомагає водієві швидше помітити пішохода в темний час доби. Такі світловідбивні елементи вручать кожному першокласнику  громади та проведуть роз’яснювальну роботу серед дітей щодо безпеки на дорозі. 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net