Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Спрощено механізм отримання одноразової допомоги «пакунок малюка»
2022-01-05

Пакунок малюка – це додаткова державна допомога, яка надається сім'ям незалежно від інших отриманих виплат у зв'язку з народженням дитини.

З липня 2021 діє два механізми забезпечення одноразовою допомогою «пакунок малюка»: видача в натуральному вигляді або виплата грошової компенсації її вартості.
  Постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2021 № 1390 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» прийнято рішення щодо спрощення механізмів надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» та виплати грошової компенсації її вартості.
  Відтепер, для виплати грошової компенсації вартості «пакунку малюка» до управлінь соціального захисту населення не потрібно подавати паперової довідки у разі неотримання батьками новонароджених одноразової натуральної допомоги у закладах охорони здоров'я.
  Крім того, уточнено механізм звернення за отриманням грошової компенсації через «єМалятко» шляхом подання заяви в електронній формі на порталі «Дія».
  Грошову компенсацію можуть оформити тільки ті батьки, які не отримали «пакунок малюка» у натуральному вигляді.
  Щоб отримати кошти, потрібно заповнити заявку онлайн особисто одному із батьків за посиланням: https://diia.gov.ua/services/yemalyatko. А також відкрити спеціальний рахунок «Пакунок малюка» у будь-якому відділенні ПриватБанку. Кошти будуть зараховані тільки на цей рахунок.
  З грудня 2021 року розмір компенсації становить 6 300 грн. Кошти можна використати на придбання дитячих товарів офлайн або у інтернет-магазинах, список яких розміщений на сайті Міністерства соціальної політики.
  Отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» або грошової компенсації її вартості не впливає на право отримання та визначення розміру інших державних соціальних допомог.
    

Департамент соціального захисту населення Полтавської ОДА

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]