Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Спроможні територіальні громади – це запорука незалежності та сталого розвитку України
2024-04-09

У Києві відбувся Практикум з питань законотворчості у сфері податкової політики для посадових осіб місцевого самоврядування, організований Асоціацією міст України спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики за підтримки Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.

У роботі Практикуму від Миргородської міської територіальної громади взяла участь заступник міського голови – начальник управління економічного розвитку та інвестицій Наталія Молочко.

Протягом дводенного Практикуму (27-28 березня) фахівці органів місцевого самоврядування засвоїли базові принципи законотворчої роботи та законодавчого процесу у сфері оподаткування, отримали практичні знання та навики із розробки проєктів нормативно-правових актів та супровідних документів до них, ознайомились з роботою Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, обговорили актуальні законопроєкти в частині оподаткування податками та зборами, що зараховуються до бюджетів територіальних громад, які перебувають на розгляді в Комітеті, а також розглянули проблеми з адміністрування місцевих податків та зборів та підготовку пропозицій до законів щодо їх вирішення, а також отримали  відповідні сертифікати про проходження Практикуму.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Особистий прийом громадян

20 травня 2024 року  з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталія Володимирівна проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном   (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
Оголошення

Про створення Комітету з впровадження Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 травня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]