Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Спартакіада трудових колективів: змагання з зимової риболовлі
2021-02-15

У межах  спартакіади трудових колективів відбулися змагання з зимової риболовлі. Участь взяли близько 40 учасників. Прохолодна недільна погода не злякала миргородських рибалок. Відповідно до правил змагань, розподіл місць відбувався відповідно до ваги спійманої риби. За результатами зважування рибних «трофеїв» десяте – сьоме місця розділили між собою команди «Коледжу», «Міського будинку культури», «МУЕГГ» та ПрАТ «Миргородкурорт» відповідно, шосте місце посіла команда «Держустанови», п’яте - у представників «Міської телестудії», четвертими стали «Медики», третє місце здобула «Освіта», друге - «ЗТВУЗ», п'єдестал першості очолили представники команди «Нафтоенергофінансу».

В індивідуальному заліку переможцем став Микола Полив’яний (команда «Енергофінанс»), друге місце посів Юрій Ключко (команда «Медик»), третє – Максим Дейнека (команда «Освіта»).

Після двох видів змагань в загальному заліку лідирує команда «ЗТВУЗ», на другому місці -  освітяни, на третьому - команда «Нафтоенергофінанс».

Організатори змагань висловлюють вдячність працівникам Миргородського РВ Головного управління ДСНС України в Полтавській області за організацію заходів безпеки при проведенні змагань з рибної ловлі.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]