Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Солодкі розваги для дітвори
2018-06-02

Уже стало доброю традицію в перший день літа, в день захисту прав дітей, проводити свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в місті. Цього року за фінансової підтримки міської влади служба у справах дітей  провела святковий захід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в ресторані «Гоголь».

Привітала дітвору та батьків зі святом секретар міської ради, голова комісії з питань захисту прав дитини Гирка Наталія Олексіївна. Вона побажала  родинам взаємопрозуміння та безхмарного неба, зазначивши, що міська влади буде зробити все можливе для того, щоб наші діти  зросталися і розвивалися у належних умовах.

Далі за святковим сценарієм, малеча залюбки перевтілилась у чарівне плем’я індіанців та у пошуках скарбів з радістю брала участь у веселих конкурсах та випробуваннях. Також усіх дітей чекав святковий обід. Служба у справах дітей ще раз вітає усіх діток зі святом та висловлює щиру подяку директору ресторану «Гоголь» Руденку Борису Васильовичу за надання можливості проведення дитячого свята у чудовому закладі, Стрілець Ганну Анатоліївну за допомогу в організації розважальної частини свята та Погорілому Валентину Володимировичу за спонсорську допомогу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Служба у справах дітей

Миргородської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 15 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]