Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Сертифікація в Миргороді
2023-03-23

Слово «сертифікація» вже стало звичним для вчителя. Відповідно до статті 51 Закону України "Про освіту" сертифікація педагогічних працівників – це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи.

    У 2022 році бажання стати сертифікованими вчителями виявили Ірина Четверова (ліцей № 1 імені Панаса Мирного), Діна Олексієнко та Олена Д’ячишина (ліцей І.А.Зубковського). Вони вже отримують від держави надбавку до заробітної плати.

    Поліпшити  своє матеріальне становище - це перший бонус, який дає сертифікація вчителю.

    По-друге, є шанс перевірити свої можливості, удосконалити професійні компетентності, які прописані у Державному стандарті вчителя початкових класів.

    По-третє, це нові знайомства та новий практичний досвід, який вивчають експерти з інших областей України.

    По-четверте, це потужна підтримка педагогічного, учнівського та батьківського колективів закладів освіти та мотивація до подальшої праці, віра в свої можливості.

   У 2023 році 11 березня відбувся перший етап – незалежне тестування для вчителів початкових класів, з результатами якого можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

   Цьогоріч тестування складалося із ста запитань щодо оцінювання предметних компетентностей, визначення обізнаності в сучасних і традиційних методах та прийомах навчання, організації безпечного і комфортного освітнього  середовища тощо.

    Наступний етап – це самооцінювання, де  учасники сертифікації через самопрезентацію практичного досвіду розкриють власний професійний образ.

    Самопрезентація готується заздалегідь у довільній формі як розповідь із демонстрацією освітнього середовища (класу), обов’язковими змістовими складовими якої мають бути короткі презентації учасника: «Я вчитель», «Я – учні - батьки», «Мої здобутки в професії».

    Самоаналіз дає можливість експертам з’ясувати розуміння вчителем сильних і слабких сторін власної професійної діяльності.

    Експертне оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації відбувається впродовж одного дня з використанням цифрових технологій.

Цьогоріч УЦОЯО планує провести сертифікацію для вчителів української мови та математики Нової української школи (5 клас), тож як експерт оцінювання професійних компетентностей вчителів початкових класів під час сертифікації 2023 року, запрошую взяти активну участь  у цьому важливому етапі  кар’єри педагога.

 

Вікторія Соломаха, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Миргородської міської ради, експерт  оцінювання професійних компетентностей вчителів початкових класів під час сертифікації 2023

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

 24 червня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови- начальником управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 05355- 5-25-01.

     
     
До уваги жителів сіл Слобідка, Білики, Зубівка!

Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних підприємств Миргородської міської ради:

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]