«Сенсорна інтеграція – це непереривний процес, що складається з 4-х стадій, які послідовно підвищують рівень організованості мозкових механізмів», - сказав Дж. Айрес, засновник методу. А обладнання - це невід’ємна частина впровадження методу для правильного формування нервової системи дітей, що мають сенсорні дисфункції. Нещодавно Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю м. Миргорода разом з батьками дітей взяли участь у проєкті "Місто активних громадян" і в нас з’явилося нове корекційне обладнання, яке дозволить проводити заняття з дітьми з розладами аутичного спектру, дітьми, які мають психоемоційне перевантаження та сенсорні дисфункції.
Веселі вправи та заняття на обладнанні в оточенні яскравих фарб і мінливих картинок, пробуджують інтерес до пізнання і навчання. Важливим орієнтиром має бути партнерство з батьками: сенсорна інтеграція матері, батька і дитини, розвиток вміння батьків сприяти становленню сенсорної інтеграції власної дитини, а також тісна співпраця.
Хочемо з вами поділитися: придбане обладнання вже пройшло випробування фахівцями центру на семінарі-практикумі «Майстер СМІ: перезавантаження», який нещодавно проводився в закладі - результат позитивний.
Ми вважаємо, що такі проєкти, дають змогу іти в ногу з часом, так як науково-технічний прогрес не стоїть на місці, а рухається вперед. То ж участь у проєкті дала нам шанс осучаснити наш центр сучасними засобами реабілітації для здійснення навчально-корекційних, розвивальних заходів.
Беріть участь у проєктах. Завдяки проєктам ви можете зробити для людей те, що вам хочеться, і те, чого не вистачає, закликає директор Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю м. Миргорода Валентина Сіваченко.