Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Семінар-тренінг з питань енергоефективності та енергосервісу в будинках
2018-02-21

У Вінниці відбувся семінар-тренінг з питань енергоефективності та енергосервісу в будинках. Захід організовано в рамках Угоди мерів за сприяння Польського союзу міст та Норвегії. Учасником семінару від Миргорода був заступник міського голови Сергій Павленко.

15-16 лютого представники міст-підписантів Угоди мерів здійснили візит до м. Вінниці. У рамках семінару-тренінгу учасники обмінювалися досвідом у сфері впровадження енергоефективних заходів. Гості також ознайомилися з проектами, які реалізовує Вінниця щодо енергоефективності та енергозбереження й впровадження енергоменеджменту у різних сферах життя міста. Зокрема, побували на модернізованій котельні, яка забезпечує теплом 500 будинків, що мають індивідуальні теплові пункти та ознайомилися з іншими енергоефективними заходами у мікрорайонах Вінниці.

Наступним заходом, організованим у рамках Угоди мерів, планується ознайомчий візит до закордонних міст-підписантів європейської ініціативи у сфері енергозбереження.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]