Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Щодо фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств
2022-06-02

02 червня на черговому засіданні комісії з питань контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств, що належать до комунальної власності Миргородської міської територіальної громади, було розглянуто звіти про виконання фінансових планів комунальних підприємств міста за І квартал 2022 року.

У ході засідання комісії представники підприємств доповіли про результати роботи за І квартал поточного року, а також обговорили нагальні проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення.

Одним із основних проблемних питань комунальних підприємств є зростання заборгованості за надані послуги населенню та іншим споживачам. Тому комісією було рекомендовано активізувати роботу з жителями громади щодо своєчасної та повної оплати отриманих послуг за водопостачання, водовідведення, теплопостачання, вивезення сміття, утримання житлових та нежитлових приміщень багатоквартирних будинків та прибудинкових територій.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net