Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Санепідситуація у Миргороді з 02 по 08.11. 2019 року
2019-11-11

За інформацією Миргородського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я  України», за 45-й тиждень 2019 року випадки гострої кишкової інфекції не реєструвалися. Зареєстровано один випадок лімфоцитарного вірусного менінгоенцефаліту у хворої 1972 р.н., не працює. Знаходиться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КНП «Миргородська ЦРЛ». В осередку проведений повний комплекс протиепідемічних заходів.

За тиждень по місту на гострі респіраторні інфекції захворіло 147 осіб, показник захворюваності 342,9 на 100 тисяч населення в порівнянні з минулим тижнем, спостерігається незначне підвищення захворюваності на 2,1%. Дітей захворіло 82 особи, що складає 55,7 %  від усіх захворілих осіб, з них 27 школярів (32,9 %). Госпіталізовано до відділень КНП «Миргородська ЦРЛ» -  3 хворих, всі дорослі.

Захворюваність на гострі респіраторні інфекції  в місті знаходиться на низькому рівні, епідемічної активності не спостерігається, показник захворюваності нижче базового рівня (522,8 на 100 тис. населення).

Продовжується  вакцинація проти грипу, за даними центру первинної медико-санітарної допомоги, щеплено 73 осіб,  з них 12 дітей віком до 5 років.

Вакцинація є найефективнішим методом профілактики грипу та попередження важких ускладнень цієї хвороби.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]