Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Сади Перемоги садитимуть у Миргородській громаді
2022-05-12

У межах ініціативи "Сади Перемоги" 101 миргородська родина, яка прийняла внутрішньо переміщених осіб, отримала посадкову картоплю. Насіннєвий матеріал надійшов від гуманітарного реагування Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) для підтримки с/г виробництва і покращення наявності продуктів харчування та доступу до продовольства. Насіння отримали сім'ї, які подали відповідні заявки, та виявили бажання виростити на своїх городах  урожай.  

За офіційною інформацією, через військові дії  щонайменше 30% сільськогосподарських площ  аграрії не зможуть засіяти. Тому, щоб не допустити продовольчої кризи, було започатковано державну програму "Сади Перемоги". Мета цього  проекту - ефективно використати кожен клаптик землі, на якому можна виростити врожай. Миргородська рада також підтримала цю ініціативу та закликала жителів громади і нових миргородців садити овочі. 11 травня було проведено видачу посадкового матеріалу картоплі, із розрахунку три сітки на одну садибу, це майже 50 кг посадкової картоплі.

"Насіння картоплі безоплатно отримали ті, хто попередньо зареєструвався. Відповідне оголошення щодо реєстрації та отримання насіннєвого матеріалу  було розміщено на офіційному сайті Миргородської міської ради. Ми вдячні нашим міжнародним партнерам Продовольчій та сільськогосподарській організації ООН (ФАО) за можливість допомагати людям ще більше! ," - розповіла заступник міського голови Наталія Молочко.

Нагадаємо, що “Сади Перемоги” ініціював проєкт «Супровід урядових реформ в України» (SURGe), що впроваджується Alinea International за фінансової підтримки Уряду Канади, а реалізується ініціатива за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства закордонних справ України та мільйонів активних громадян!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]