Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Рух - це життя
2021-05-12

Підопічні Територіального центру не уявляють себе без спорту. Після довготривалого карантину людям літнього віку корисно бувати на природі та виконувати фізичні вправи, бо вони допомагають відновити здоров’я, зміцнити імунітет і якоюсь мірою омолодити  організм. Тому що рух – це життя. Саме на даний час він особливо необхідний. 11 травня 2021 року для слухачів Університету третього віку на чолі з інструктором  з трудової адаптації Валентиною Бровко була проведена оздоровча зарядка з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм та карантинних обмежень.

Екологічно чисте навколишнє середовище в курортній зоні на березі річки Хорол, де сама природа сповнена заспокійливої краси, позитивно впливає на загальне почуття наших підопічних і біоенергетику тіла. Тому людям старшого віку треба активно відпочивати на свіжому повітрі. Необхідно лише враховувати вікові особливості та правильно розподіляти фізичні навантаження. Кожен із студентів міг проявити себе у ролі інструктора з фізичної культури, показуючи свої вправи для певної групи м’язів, а всі присутні їх з радістю виконували. Тому заняття на лоні природи пройшло у гарній, спокійній та затишній атмосфері. Веселі, енергійні,спортивні та молоді душею підопічні Територіального центру одержали масу позитивних емоцій, хороше самопочуття і прилив енергії.

Долучайтеся до лав студентів третього віку. Це можливість відійти від буднів, знайти нових друзів, оздоровитися, розкрити свій потенціал. А головне - отримати відчуття повноти і задоволення від життя у літньому віці.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]