Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Рубрика "На часі": співробітництво територіальних громад
2023-09-14

Миргородська громада продовжує роботу по залученню сусідніх громад до співпраці за різними напрямками. 13 вересня відбулася робоча зустріч щодо налагодження системної роботи по співробітництву. Представники міської ради, Великобагачанської, Великосорочинської, Комишнянської, Ромоданівської та Гоголівської громад проаналізували діючі договори про співробітництво та механізми спільної роботи в сучасних умовах. 

За словами Миргородського міського голови Сергія Соломахи, у  ході підготовки бюджету 2024 року  повинні розуміти, які громади з нами співпрацюють, та, які кошти треба закладати на ті чи інші послуги.

Нині співробітництвом охоплено  5 громад по різних напрямках: охорона здоров’я, освіта, соціальний захист, житлово-комунальна сфера і пожежна безпека.

Наразі в Мінрегіоні зареєстровано 17 договорів про співробітництво, що свідчить про важливий крок у зміцненні взаємодії між громадами та їхню готовність до спільних зусиль у напрямку розвитку. 

Фахівчиня з муніципальних послуг Полтавського регіонального офісу Проекту USAID "Говерла" Віталіна Старчик, що надає експертну допомогу Миргородській громаді, говорить, що співробітництво територіальних громад — це важливий механізм посилення інституційної спроможності. Віталіна Старчик  презентувала загальний підсумок співпраці громад за попередній період. Після аналізу учасники зустрічі обговорили конкретні кроки щодо подальшого покращення співробітництва та розробки стратегії спільної роботи в сучасних умовах.

За підсумками наради було вирішено оптимізувати договори про співробітництво між громадами, що спростить процес взаємодії та їх спільної роботи і зробить його ефективнішим для всіх сторін.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 27 травня 2024 року

     
     
Фінансова допомога на розвиток с/г виробництва

Жителі Миргородської громади, які виробляють  сільгосппродукцію, можуть отримати допомогу на розвиток виробництва

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 27 травня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном  5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]