Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Рубрика: "На часі"- співпраця громад
2023-03-02

У міській раді обговорили співпрацю громад Миргородського району. Представники міської ради, директори міських комунальних підприємств та очільники селищних громад проаналізували наявні договори про співробітництво, актуальні питання та механізми спільної діяльності в сучасних умовах. Така співпраця сприятиме розвитку громад та підвищуватиме якість надання послуг громадянам. Міжнародний проєкт USAID "Говерла", з яким місто співпрацює другий рік, готовий надати консультаційну допомогу для актуалізації та налагодження такої співпраці.

За словами Миргородського міського голови Сергія Соломахи, у Миргородській громаді укладення договорів про співробітництво між громадами розпочалося торік.  Співробітництво стосується медичних, комунальних, освітніх та соціальних послуг. Нині активізували роботу в економічній площині, підтримуємо сільськогосподарських виробників. Крім того, є  досить багато проектів, які можливо реалізовувати спільно декільком громадам. А враховуючи реалії, проекти потрібно оновити та розширити форми спільної діяльності. Для співпраці Миргород пропонує також послуги Миргородського центру надання адміністративних послуг. Корисною сусіднім громадам може стати співпраця із Центром професійного розвитку педагогічних працівників, який вже існує в нашому місті, з  відділом муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту,  з школою мистецтв, з міською телестудією “Миргород”.

Спільна діяльність сприятиме розвитку громад та підвищуватиме якість надання послуг громадянам. Міжнародний проект USAID "Говерла", з яким місто співпрацює другий рік, готовий надати консультаційну допомогу для актуалізації та налагодження такої співпраці.

Фахівчиня з надання муніципальних послуг проекту USAID “Говерла” Віталіна Старчик, яка доєдналася до діалогу  у режимі онлайн, розповіла про основні юридичні питання щодо укладення договорів про співробітництво, переваги такої спільної роботи та її актуальність. За словами пані Віталіни, об’єднання зусиль громад дозволить ефективніше працювати економіці, удосконалить якість послуг, залучить нові інвестиції та підвищить довіру кредиторів. 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]