Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Розширення громадянської компетентності та активізація соціальної функціональності людей похилого віку
2018-05-29

Чи можуть люди поважного віку (ЛПВ) впливати на формування політики, брати участь у прийнятті рішень органів місцевого самоврядування, вільно і прозоро висловлювати свою думку, передавати свій досвід молодшому поколінню та бути корисними суспільству? Щоб відповісти на всі ці питання було організовано круглий стіл «Розширення громадянської компетентності та активізація соціальної функціональності людей похилого віку». Організатором цього заходу стало громадське об’єднання соціального захисту Миргородське міське товариство «Милосердя і здоров’я».

25 травня 2018 року в приміщенні Миргородської міської бібліотеки для дорослих ім. Д. Гурамішвілі було людно, адже там зібрались посадовці, активісти та звичайні жителі міста,не байдужі до долі людей поважного віку, які в наш час потребують допомоги та більшої уваги.

            Модератор круглого столу Максимова Вікторія ознайомила присутніх з планом проведення заходу. Координатор проекту «Єднання поколінь на користь громади» Одай Катерина презентувала результати аналітичного дослідження способів взаємодії ЛПВ з ОМС міст Вінниці, Львова, Мелітополя, Миргорода, Сум, Черкас і Чернігова. Дослідження показало, що серед людей поважного віку 83 % опитаних хочуть брати участь у житті громади. В зв’язку з такою потребою партнерами проекту, громадською організацією «Центр освіти дорослих Полтавщини», було розроблено авторську навчальну програму для розвитку громадянських компетенцій та сприяння соціальній активності людей поважного віку в Україні.

            Активну участь в обговорені взяли: Логвин Віталій (начальник відділу інформаційного забезпечення), Усик Тетяна (начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту), Коркішко Ніна (голова ГО «Милосердя і здоров’я») та активісти категорії людей поважного віку, які вносили свої пропозиції та ініціативи. Підсумки зустрічі підвела секретар міської ради Гирка Наталія, яка висловила підтримку цьому проекту і запевнила, що міська рада готова співпрацювати для покращення якості комунікації, шляхом впровадження навчання комп’ютерної грамотності людей поважного віку.

            Проект «Єднання поколінь на користь громад» реалізується ГО «Центр Поділля – Соціум» за підтримки «Програми сприяння громадської активності «Долучайся», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]