Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Розпочато ямковий ремонт доріг "холодним" асфальтом
2021-03-02

У Миргороді розпочали ремонтувати дороги. Після сходження снігу і льоду з доріг оголилися нові проблемні ділянки на багатьох вулицях. Для того, щоб зберегти дороги від подальшої руйнації, працівники КП "Спецкомунтранс" засипають глибокі вибоїни, використовуючи технологію "холодного" асфальту. За словами майстра дорожньо-мостового господарства КП "Спецкомунтранс" Сергія Батієнка, першочергово латають сухіші ями, а за сприятливішої погоди візьмуться і за інші проблемні місця. Для цього відповідною Програмою передбачено закупівлю 14 тонн асфальтобетонної суміші.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net