Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Розпочалася робота над розробкою Стратегії розвитку Миргородської громади
2023-08-22

22 серпня за підтримки експертів Проєкту USAID "ГОВЕРЛА" відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року. У засіданні робочої групи взяли участь: міський голова Сергій Соломаха, його заступники, депутати міської ради, представники бізнесу та громадськості.

"Стратегія розвитку громади та Комплексний план просторового розвитку – це два основні для громади планувальні документи стратегічного характеру, розробка яких відкриє нові можливості. Важливий документ визначатиме стратегічне бачення розвитку громади та описуватиме шляхи і засоби досягнення цілей. І ми вдячні Проєкту USAID "ГОВЕРЛА" за підтримку та допомогу в розробці цих документів", - сказав Сергій Соломаха.

Експерт проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей Проєкту USAID "ГОВЕРЛА" Володимир Письмак ознайомив присутніх із методологією стратегічного планування та окреслив основні етапи роботи упродовж визначеного терміну.

Зокрема, буде проведено опитування мешканців громади та представників бізнесу, аби об’єктивно оцінити підприємницький клімат у громаді, визначити головні, на думку жителів, місцеві проблеми, а також окреслити перспективи розвитку громади.

Реалізація проєкту з розробки Стратегії стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]