Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Роз’яснення щодо прийому та реєстрації звернень в Миргородській місцевій прокуратурі
2017-12-26

Згідно з Законом України «Про звернення громадян» громадяни України, а також особи, які не є громадянами України і законно знаходяться на її території, мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Порядок прийому та реєстрації заяв, звернень, що надійшли до прокуратури здійснюється відповідно до Інструкції з діловодства в органах прокуратури України, затвердженої наказом Генерального прокурора України 24.02.2016 №103.

Реєстрація документа – це фіксування факту створення або надходження документа шляхом проставлення на вхідних документах штампа із зазначенням номера та дати з подальшим записом у книгах обліку необхідних даних про документ.

Реєстрації підлягають документи, що потребують виконання, розгляду і використання з довідковою метою, які надійшли до прокуратури поштовим, фельд’єгерським та спеціальним зв’язком, кур’єром, прийняті на особистому прийомі, одержані на телефон «гарячої лінії», з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку, вилучені зі скриньки, відомча кореспонденція, у тому числі надіслана факсимільним зв’язком, електронною поштою.

У кожній прокуратурі в загальнодоступному місці розташовується скринька для вхідної кореспонденції. Документи з неї вилучаються працівниками служби діловодства двічі на день (у першій та другій половині дня) з подальшим проставленням штампа з відміткою «Зі скриньки» та зазначенням дати вилучення, після чого передаються для реєстрації та розгляду.

Працівники служби діловодства приймають виключно документи, направлені фельд’єгерським, спеціальним та поштовим зв’язком, електронні звернення, а також відомчу кореспонденцію, надіслану органами влади, що надійшла поштовим зв’язком або доставлена уповноваженою особою, яка має документ, що засвідчує її належність до відповідного органу.

Надіслані не за адресою документи повертаються відправникові без їх розгляду.

С.Гринько,

спеціаліст Миргородської місцевої прокуратури

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]