Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Розглянули соціальні питання
2018-01-23

23 січня на засіданні комісії з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства розглянули проектні рішення з профільних питань, внесених до затвердження на 34-й сесії міської ради.

Найбільш активно депутати обговорювали стан доступності та якості медичних послуг для населення. У розрізі останніх подій із ситуацією довкола Миргородської ЦРЛ депутати шукають шляхи врегулювання питання, від якого залежатиме подальше медичне обслуговування жителів міста і району. Наголошували, що ні в якому разі не можна ділити людей на сільських і міських жителів – всі мають право на якісну медицину. І якщо нині це питання постало як ніколи гостро, то депутати міськради готові відстоювати інтереси громади. Обговорювали також фінансовий та юридичний аспект проблеми. Запропонували створити робочу комісію для врегулювання та вирішення цього конфлікту, створеного районної радою.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]