Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Робоча нарада з керівниками міських підприємств
2019-10-03

Рішенням 27-ї сесії Полтавської обласної ради розпочато процес передачі ОКВПВКГ «Миргородводоканал» у власність Миргорода, скасувавши приєднання підприємства до «Полтававодоканалу». У міській раді планують, як функціонуватиме підприємство та забезпечуватиме споживачів. Оскільки на  "Миргородводоканалі" склалася критична ситуація з виплатою заборгованої зарплати та матеріально-технічною базою, необхідно сконцентрувати всі зусилля, щоб у перший період передачі підприємство змогло функціонувати. Про це міський голова Сергій Соломаха зазначив на зустрічі з керівниками підприємств, установ та організацій Миргорода.

Очільник міста наголосив, що питання по "Миргородводоканалу" вкрай складне, але місто-курорт не може залишитися без водопостачання та водовідведення. Тому підприємство, яке практично місту дісталося з боргами та без техніки, потрібно підтримати. Міський голова звернувся до керівників підприємств, установ та організацій з розумінням поставитися до ситуації та надати посильну допомогу підприємству технічним та людським ресурсом.

Ситуацію на підприємстві деталізував виконувач обов'язків керівника ОКВПВКГ «Миргородводоканал» Олег Говоруха. У ході засідання також було обговорено умови співпраці з організаціями, які мають можливість допомогти "Водоканалу", та інші питання, пов'язані із діяльністю підприємства.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 червня 2025 року

     
     
До уваги жителів сіл Слобідка, Білики, Зубівка!

Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних підприємств Миргородської міської ради:

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]