Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Реалізація проєкту «Облаштування клумби «Квітковий фонтан»
2019-12-09

Завдяки участі у конкурсі соціальних проєктів за програмою Миргородської міської ради «Місто активних громадян» реалізовано проєкт «Облаштування клумби «Квітковий фонтан» на газоні біля музею Давида Гурамішвілі».

У 2003 р. за ініціативою грузинської діаспори в Україні поблизу Миргородського літературно-меморіального музею Давида Гурамішвілі  був закладений фундамент православної грузинської каплиці. На жаль, будівництво каплиці з об’єктивних причин було відкладено. З плином часу опалубка  частково зруйнувалася, вищербилася,  осипалася на газон. Це псувало загальний вигляд газону, розташованого в центрі міста, яке щороку відвідують тисячі гостей з різних куточків України та з різних країн світу.

Дві міські бібліотеки та музей Д.Гурамішвілі, розташовані поряд, періодично проводять відкриті заходи просто неба, які відвідують миргородці та гості міста. Музей Давида Гурамішвілі щорічно приймає іноземних туристів та гостей з міст-побратимів, частина заходів  відбувається саме біля пам’ятника Давидові Гурамішвілі, на території поряд з напівзруйнованим фундаментом, неестетичний, неохайний вигляд якого не сприяв туристичній привабливості Миргорода.

На початку 2019 р. була створена ініціативна група, яка взяла собі за мету впорядкувати опалубку та зробити прилеглу територію більш естетично привабливою.

У результаті реалізації ініціативи, у травні, завдяки грантовим коштам (8500 грн.), а також коштам (1500 грн.) та зусиллям  ініціативної групи колишня опалубка фундаменту була перетворена на клумбу: встановлено 4 декоративних вуличних вазони, завезено землю, закуплено і висаджено 100 саджанців петунії червоного та білого кольорів. Нова, сучасна, естетично приваблива клумба стала окрасою  території, розташованої в центрі курортного міста.

Ініціативна група висловлює подяку Миргородській міській раді за фінансову допомогу та організаційну підтримку проєкту, а також за можливість участі у програмі МАГ, яка покликана активізувати та посилювати ініціативи містян, втілювати практичні заходи, що покращують якість життя миргородців.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 14 червня 2024 року

     
     
Оголошення

 Оцінка вартості послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]