Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Протидія насильства в родині
2019-11-20

Україна, як і більшість країн світу, переживає негативні соціальні процеси, які супроводжуються значними кризовими змінами в суспільстві. Одним з таких явищ є насильство. Для студентів Університету III віку заступником начальника відділу Миргородського бюро правової допомоги Н.М.Пищимухою було проведено лекцію «Протидія насильства в родині».

Наталія Миколаївна ознайомила підопічних Територіального центру із поняттям «насильство», з роботою і функціями служб, які можуть допомогти їм у захисті прав, системою державного захисту від насильства та розповіла як вміти розпізнавати різні його види  і як запобігти виникненню насильства в родині.

Лекція була надзвичайно цікавою і корисною. Наприкінці зустрічі Наталія Пищимуха роздала слухачам Університету III віку інформаційні буклети  та запросила на юридичне консультування до Миргородського бюро правової допомоги, що знаходиться за адресою : вул. Гоголя, 165.

Щиро дякуємо за підвищення правової свідомості людей поважного віку та за організацію цікавої лекції начальнику відділу Ю.В.Барило та заступнику начальника Н.М.Пищимусі і сподіваємося на подальші зустрічі, повідомили у Терцентрі.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]