Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Промоніторили хід виконання проєкту MO.GE.DI.CO
2020-07-22

22 липня під головуванням першого заступника міського голови Сергія Швайки відбулося засідання робочої групи за проєктом MO.GE.DI.CO. Проєкт Європейського Союзу "Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)"  передбачає комплексну модернізацію котельні по вул. Прорізній 4А та ДНЗ №10 "Веселка", а також вдосконалено систему онлайн-моніторингу споживання енергії у муніципальних будівлях. Було детально обговорено хід будівельних робіт на майданчику, акцентовано на проблемних питаннях, що виникають  у ході впровадження цієї ініціативи.

За круглим столом учасники Проєкту обговорили результати будівельного процесу по реконструкції котельні та теплових мереж протягом 45 днів з початку будівництва. Розглянули моніторинг за здійненими проплатами підрядної організації ТОВ "ГК "Термоінжиніринг", відповідність проєктним вимогам та термінам поставки на будівельний майданчик біопаливних котлів, частин та пальників газового котла, циркуляційних насосів та іншого обладнання. Про виконання робіт інформував підрядник. Особливу увагу приділили розгляду проблемних питань, зокрема, відсутності деяких робіт та матеріалів у кошторисах в рамках виконання і фінансування договору, не виконання запланованого графіку виконання робіт.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено конкурс бізнес–планів

Оголошено конкурс бізнес–планів для підприємців Миргородської громади

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 24 червня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови- начальником управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 05355- 5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]