Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Промоніторили хід виконання проєкту MO.GE.DI.CO
2020-07-22

22 липня під головуванням першого заступника міського голови Сергія Швайки відбулося засідання робочої групи за проєктом MO.GE.DI.CO. Проєкт Європейського Союзу "Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)"  передбачає комплексну модернізацію котельні по вул. Прорізній 4А та ДНЗ №10 "Веселка", а також вдосконалено систему онлайн-моніторингу споживання енергії у муніципальних будівлях. Було детально обговорено хід будівельних робіт на майданчику, акцентовано на проблемних питаннях, що виникають  у ході впровадження цієї ініціативи.

За круглим столом учасники Проєкту обговорили результати будівельного процесу по реконструкції котельні та теплових мереж протягом 45 днів з початку будівництва. Розглянули моніторинг за здійненими проплатами підрядної організації ТОВ "ГК "Термоінжиніринг", відповідність проєктним вимогам та термінам поставки на будівельний майданчик біопаливних котлів, частин та пальників газового котла, циркуляційних насосів та іншого обладнання. Про виконання робіт інформував підрядник. Особливу увагу приділили розгляду проблемних питань, зокрема, відсутності деяких робіт та матеріалів у кошторисах в рамках виконання і фінансування договору, не виконання запланованого графіку виконання робіт.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]