Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Проєкт "Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей"
2024-02-02

У сучасних умовах ветерани, ветеранки та члени їх сімей стикаються з основною проблемою – самозабезпечення родини шляхом пошуку нового місця зайнятості, відновлення бізнесу або започаткування власної справи. Саме тому виникає потреба у перекваліфікації та підвищені кваліфікації цієї категорії осіб, реінтеграції суспільно-економічного середовища громад, у яких вони проживають.

Реагуючи на потреби ветеранів/ветеранок і членів їх сімей, Федеральне Міністерство закордонних справ Німеччини виділило кошти на реалізацію в 7-ми областях України проєкту «Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей». В Полтавській області проєкт реалізовує ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Розрахований він до 1 грудня 2024 р.

Даним проєктом передбачається організація та проведення безкоштовних освітніх курсів для ветеранів та ветеранок (учасників/ць бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни), членів їх родин, членів родин загиблих (померлих), безвісті зниклих Захисників та Захисниць, а також членів родин діючих військовослужбовців, за такими напрямками:

1) Експлуатація та управління дронами (2 гр. по 32 години)

2)  3D графіка та 3D друк (2 групи по 32  години)

3) Побудова бренду в соціальних мережах та Інтернеті для залучення клієнтів ( 1 група 32 години)

4) Кухар ( 1 група 74 години)

5) Майстер нігтьового сервісу ( 1 група 48 годин);

6) Піцайоло ( 1 група 48 годин)

7) Майстер кондитерської майстерності ( 1 група 50 годин);

8) Перукар – барбер (2 групи по 48 годин);

Курси за такими напрямками: «Монтажер відео», «Початок власного бізнесу: інтернет-магазин з нуля», вже реалізовані у 2023 році., курс «Крій та шиття» розпочато у грудні,  на разі продовжується.  Понад  50 учасників  освітніх курсів вже отримали  нові знання та навички.

У межах проєкту планується змішано - інтеграційний формат навчання на всіх навчальних курсах окрім «Майстер нігтьового сервісу». Тобто у кожній групі курсу крім цієї буде передбачена певна кількість осіб, які не належать до категорії військових та їх родин. Для тих, хто проживає за межами м.Полтава, є можливість безкоштовного проживання у гуртожитках Полтавського університету економіки і торгівлі на час проведення навчального курсу. Також  для тих, хто має бажання навчатися, але не має можливості лишити дитину на когось на час занять у ПУЕТі, де проходять курси, є облаштована дитяча кімната з різними іграшками та розвагами та під наглядом соціального педагога.

Крім того проєктом передбачено надання консультаційних послуг за чотирма напрямками:

  • Психологічне консультування
  • Юридичне
  • Профорієнтаційне
  • Бізнес консультування

Також DVV International дає можливість ветеранам, ветеранкам, а також їх сім’ям виграти бізнес-грант на суму до 10 000 євро та фаховий супровід для започаткування власної справи.

Консультаційні послуги за потреби можуть надаватися з виїздом консультантів у межах всієї області.

Детальну інформацію стосовно проєкту можна дізнатися за номером +380950594430, сторінці у Facebook https://www.facebook.com/veteran.dvv , або за адресою м. Полтава, вул.Івана Банка, 3 (кол.Коваля), ПУЕТ

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань соціальної політики

4 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства і дитинства, оборони, цивільного захисту, правопорядку та протидії корупції

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 березня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном  5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на  1 березня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]