На базі Миргородської СШ №5 було проведено засідання круглого столу «Проекти. Ми робимо це так». Адже вже другий рік поспіль учні та вчителі використовують цю технологію для вивчення предмету фізики. Своїми здобутками та баченням, як застосовувати цю інновацію найбільш доцільно, ділилися вчителі фізики нашого міста. Були представлені і найбільш яскраві учнівські проекти
Серед них - презентація «Порівняння швидкостей тварин та техніки», що виконав учень НВК «Гелікон» Микитенко Антон. Своїми роздумами щодо енергозбереження ділилися школярі гімназії та «Гелікону». До речі ці проекти – міні-наукова робота учнів 7 та 8 класів. Підбір інформації, її аналіз та викладення є досить змістовним. Про те, чому потіють вікна, розмірковували учні ЗОШ №9 імені Івана Андрійовича Зубковського. На основі своїх спостережень та дослідів школярі розробили поради, як уникнути цього явища.
Неймовірну кількість кристалів зуміли вирости власноруч юні фізики. Яскраві кольори та розмір кристалів нікого не залишили байдужими, а особлива увага була прикута до кристалу Луценко Юлії, учениці 8-Б класу Миргородської ЗОШ №1 імені Панаса Мирного. Ручної роботи термометри, динамометри, електричні кола з послідовним та паралельним з’єднанням провідників – незначна частина того, що виготовили школярі, які вивчають фізику лише два роки.
Дуже сподіваюся, що цей інтерес до практичної сторони науки збережеться в учнів нашого міста. Хочу, щоб у майбутньому вони розвивали науку та технології, які сьогодні їх так дивують.
Невєрова Ю.В., завідувач методичного кабінету
Миргородської міської ради