Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Продовжується співпраця з проєктом USAID "ГОВЕРЛА"
2023-03-23

Миргород з робочим візитом відвідали експерти  проєкту USAID "ГОВЕРЛА".  Під час спілкування з керівництвом громади та представниками  профільних  управлінь і комунальних служб було  підбито підсумки співпраці  громади з міжнародним проєктом та обговорено подальшу взаємодію. Цього разу в місто завітали регіональний експерт  з питань нормативно-правового врегулювання Полтавського регіонального офісу проєкту USAID "ГОВЕРЛА" Олена Гуленко, експерт з надання послуг Полтавського регіонального офісу проєкту USAID "ГОВЕРЛА" Віталіна Старчик та експерт з фінансів Полтавського регіонального офісу проєкту USAID "ГОВЕРЛА" Сергій Лосєв.

У залі засідань експерти говорили про діяльність регіонального офісу в громадах Полтавської області та інструменти грантової підтримки, про  підвищення інституційної спроможності громади через вдосконалення існуючих та прийняття нових локальних нормативно-правових актів. Детально обговорили напрямки подальшої співпраці за конкретними напрямками: земельні питання, бюджетно-економічна сфера, розробка муніципальних планів поводження з твердими побутовими відходами.

Підсумовуючи зустріч, міський голова Сергій Соломаха подякував проєкту USAID "ГОВЕРЛА", з яким місто співпрацює другий рік, та експертам, які допомагають нашій громаді впроваджувати  ефективні заходи, спрямовані на  підвищення якості надання послуг жителям громади. 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про створення Комітету з впровадження Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 травня 2024 року

     
     
Особистий прийом громадян

20 травня 2024 року  з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталія Володимирівна проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном   (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]