Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Про рекомендації щодо змісту колективних договорів
2017-05-05

Колективний договір є основним локально-правовим документом, що регулює виробничі, трудові, соціально-економічні відносини, узгоджує інтереси працівників і адміністрації. Він є єдиним актом у системі соціального партнерства, виконання зобов'язань якого може бути захищене у судовому порядку.

Генеральна угода про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016-2017 роки крім зобов’язань сторін містить домовленості, які передбачають надання учасникам соціального діалогу на всіх рівнях організаційної та методичної допомоги з питань колективно-договірного регулювання соціально-трудових відносин, укладення угод і колективних договорів та забезпечення їх виконання. Генеральна угода містить рекомендації сторонам соціального діалогу на галузевому, територіальному та локальному рівнях.

            Відповідно до положень Генеральної угоди Мінсоцполітики рекомендує під час  ведення колективних переговорів ініціювати включення до територіальних угод положень щодо:

  • додаткового соціального захисту ветеранів праці та людей похилого віку, малозабезпечених та інших вразливих категорій осіб (пункт 2.90 Генеральної угоди);
  • забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків відповідно до Закону України «Про забезпечення рівних прав  та можливостей жінок і чоловіків», зокрема з урахуванням норм статті 18;
  • охорони праці.

Пропонуємо сторонам колективних договорів розглянути можливість реалізації вищезазначених рекомендацій.

Детальні консультації з приводу укладення та реєстрації колективного договору, змін та доповнень до нього можна отримати у відділу праці управління соціального захисту населення Миргородської міської ради за адресою: вул. Гоголя, 92  кабінет №1 та за тел. 5-44-09.

 

Т. М. Овлах,

начальник відділу праці

УСЗН Миргородської міської ради                                                         

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]