Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Про платформу гуманітарної допомоги цивільному населенню “СпівДія“
2022-04-26

Координаційний штаб з гуманітарних і соціальних питань Офісу Президента України спільно з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством розвитку громад та територій України запустили платформу гуманітарної допомоги цивільному населенню “СпівДія“.

СпівДія (https://spivdiia.org.ua) – платформа країни для об’єднання волонтерських та державних ініціатив для вирішення гуманітарних питань під час війни.

Метою платформи є інтеграція потреб та ресурсів громадського сектору, бізнесу та держави для ефективної допомоги цивільному населенню під час військової агресії Російської Федерації на території України. СпівДія об’єднує різних стейкходерів для безпосередньої допомоги кінцевому бенефеціару.

На даний момент платформа опрацьовує запити від населення, які надходять через сайт https://spivdiia.org.ua, від урядової гарячої лінії і порталу https://help.gov.ua гуманітарного штабу, що є спільною сферою роботи з регіональним напрямком Офісу Президента України.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]