Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Про майстер-клас
2016-12-09

Із суперечливими почуттями поверталися учасники майстер-класу «Використання інноваційних технологій в роботі з дітьми-аутистами як важлива умова інклюзивної освіти», який відбувся в Полтавському навчально-реабілітаційному центрі. Девіз педагогічного колективу закладу: «Життя кожної дитини – це маленьке диво, і навіть особлива дитина може подарувати своїм батькам радість. Для цього достатньо просто прийняти її – з усіма достоїнствами, недоліками, ідеальністю і не ідеальністю. Потрібно любити дітей тільки за те, що вони є в нашому житті!».

Директор та її заступники познайомили нас з матеріальною базою закладу, його унікальними методиками та розробками, планами, формами та методами роботи. Це справді самовіддані люди, які працюють професійно і з любов’ю.

А тепер питання: наскільки ми – педагоги, батьки, громадськість – готові сприймати в одному класі поряд із власною дитиною того, хто потребує особливої уваги. Чи достатньо у нас знань, чи володіємо ми відповідними технологіями? Чи достатньо у наших навчальних закладах відповідних фахівців?.. Є, над чим думати і як діяти.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]