Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Про черговий призов громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2020 року
2020-02-07

НАКАЗ

військового комісара

Миргородського об’єднаного міського військового комісаріату від 29.01.2020 м. Миргород  № 18  "Про черговий призов громадян  України на строкову військову  службу у квітні-червні  2020 року".

1. На підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Указу Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році» від 16 січня 2020 року № 13/2020 визначено з квітня по червень місяці 2020 року провести призов громадян України чоловічої статі на строкову військову службу до Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань.

2. Явці на призовну дільницю Миргородського військкомату підлягають громадяни віком від 18 років, а для призову на строкову військову службу підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповниться 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-ти річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

 

3.  Усі    громадяни,    які   підлягають   призову    на    строкову    військову службу, зобов'язані прибути на призовну  дільницю за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 150, у строк, що зазначені в повістці (до кінця лютого місяця 2020 року). Громадяни призовного віку, які за будь-яких обставин не отримали особистих повісток, зобов'язані прибути до об’єднаного міського військового комісаріату  в термін до 10 березня 2020 року,  та мати при собі документи, які посвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міста Миргорода та Миргородського району, зобов'язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у міський військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», постанови Кабінету міністрів України № 921 від 07.12.2016 р. керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов'язані своєчасно забезпечити прибуття громадян призовного віку до призовної дільниці.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно із Законодавством.

 

ТВО військового комісара

Миргородського об’єднаного міського військового комісаріату

капітан  Е.МАМЕДОВ

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]