Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Презентували онлайн платформу «Велосипедом до школи» з навчальними матеріалами про безпеку руху
2023-11-15

На конференції Veloforum 2023 презентували онлайн-платформу «Велосипедом до школи» з навчально-методичними матеріалами та тестами про безпеку руху на велосипеді для вчителів та учнів. Захід, у якому взяли участь і представники Миргородської громади, став фінальною подією національної кампанії «Велосипедом до школи», що відбувається в межах проєкту «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. 

«Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні» - цей проєкт у 2021-2023 роках впроваджує в Україні U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») в партнерстві з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ). Кампанію «Велосипедом до школи» також підтримує програма МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні Embassy of the Kingdom of the Netherlands in Ukraine.

На конференції розповіли про інтеграцію освіти з безпеки руху в шкільну програму та Нову українську школу (НУШ), успіхи національної кампанії «Велосипедом до школи» в контексті війни та відбудови, велофестивалі в 15 пілотних українських школах, а також поділилися експертними порадами, як відновлюватися і розвивати велоінфраструктуру та сталу мобільність у громадах.

Під час Veloforum 2023 відбулося мережування та нетворкінг понад 130 учасників та учасниць з закладів середньої освіти, органів місцевого самоврядування, патрульної та ювенальної поліції, громадських організацій з Української велосипедної мережі та Інституту модернізації змісту освіти МОН.

 

 Докладніше

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається виконком

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться 20 грудня 2023 року о 9.00

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  5 грудня 2023 року

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]