Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Презентація роботодавця - шанс знайти високооплачувану роботу або кваліфікований персонал
2019-05-29

З проханням допомогти у доборі працівників до Миргородської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ звернулося ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ".         Так, 28.05.2019 року в актовій залі Миргородської міськрайонної філії відбулася презентація даного роботодавця. Під час зустрічі інженер з виробництва Бакі Кал ознайомив шукачів роботи з вимогами до кандидатів, коротко охарактеризував вакансії, зокрема функції та обов’язки дорожнього робітника, машиніста крана автомобільного та геодезиста, розповів про рівень заробітної плати та складові соціального пакету.

Директор Миргородської міськрайонної філії Ірина Соломаха нагадала про важливість офіційного працевлаштування, соціальні гарантії, на які вони можуть розраховувати та поділилася відомостями про ситуацію на локальному ринку праці.

За результатами зустрічі 6 осіб виявили бажання працювати в трудовому колективі з них 3 безробітних, які перебувають на обліку у філії та 3 особи, які скористалися інформацією розміщеною безпосередньо в центрі зайнятості та за допомогою офіційної сторінки філії в мережі Facebook.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 23 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]