Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Працюємо для перемоги!
2022-04-05

Незламні, стійкі та згуртовані на всіх фронтах українці працюють для Перемоги та допомагають один одному  під час війни.  За словами  першого заступника Миргородського міського голови Олександра Острянина, нещодавно, від Миргородської громади харків’янам відправили черговий вантаж, ще одну вантажівку води.  А завдяки  добрим друзям з Європи та партнерам гуманітарна допомога надійшла і нашій громаді.

"Мої друзі з Європи зібрали чергову партію гуманітарної допомоги, а друзі з батальйону "Львів" посприяли, щоб Миргородська громада отримала продовольчі товари, одяг і взуття, ковдри, дитяче харчування, памперси, ліки, перев'язувальні матеріали, засоби гігієни та багато іншого. Водій Микола, вчергове, незважаючи на небезпеку на дорогах, ризикуючи власним життям і технікою, доставляє всю необхідну гуманітарну допомогу до пунктів призначення. Ваша самовіддача, відвага та патріотизм не будуть забуті! Я пишаюся тим, що доля звела мене з людьми, які сьогодні все роблять для нашої країни! Працюємо для перемоги! Все буде Україна! Слава Україні! Ми переможемо ворога!" - сказав Олександр Острянин.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net