Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Практикум у Полтавському РВ АМУ: розробка і реалізація інфраструктурних та інвестиційних проектів
2018-06-15

14 червня в Полтавському регіональному відділенні Асоціації міст України пройшов практикум із застосування законодавства на тему: «Розробка та реалізація інфраструктурних та інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, грантових коштів, позик та коштів ДФРР». Практикум відбувся на території Глобинської об’єднаної територіальної громади. Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Участь в практикумі взяли голови об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних та міських рад, їх заступники, фахівці економічних та інвестиційних управлінь рад. Представником від Миргорода була секретар міської ради Наталія Гирка.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор Полтавського РВ АМУ Галина Безносик. Вона ознайомила учасників з темою та метою заходу, анонсувала найближчі заходи, що відбудуться на Полтавщині в рамках проекту ПУЛЬС.

Станіслав Джусь, голова Глобинської об’єднаної територіальної громади, представив учасникам відеопрезентацію про розвиток Глобинської ОТГ, детально зупинившись на актуальних питаннях наповнення бюджету, реалізації проектів тощо.

Модератором заходу виступив заступник Глобинського міського голови Олександр Артюшенко.

"На сьогодні є дуже багато джерел залучення додаткових коштів та інвестицій для соціально-економічного розвитку громади. Серед них – Державний фонд регіонального розвитку, субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури, субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, участь міжнародних інвесторів, грантодавців у додаткових проектах. Крім того, багато міжнародних проектів інвестують свої кошти в розвиток на місцях", – наголосив Олександр Артюшенко.

Володимир Бондарь, начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету Глобинської міської ради, розповів про порядок та умови надання державних коштів, про напрямки, на які можуть бути направлені субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури. Він поділився досвідом реалізованих проектів у Глобинській ОТГ протягом двох років за рахунок цих грошей. Також розповів про особливості формування проектної заявки на отримання коштів з ДФРР та субвенції з держбюджету.

"Є три основні умови надання субвенції. Перша – це спрямування фінансування проектів згідно плану соціально-економічного розвитку громади, для цього обов’язковим є дотримання розробки методики довгострокових планів, де написано, що наші громади повинні погоджувати проекти з облдержадміністрацією.  Далі – погодження виконавчими комітетами переліку об’єктів та самих проектів. І останнє – врахування потреб людей з інвалідністю та маломобільних груп населення", – додав Володимир Бондарь.

По закінченню теоретичної частини учасники практикуму відвідали об’єкти Глобинської міської ради, які були вдосконалені за рахунок субвенції на розвиток інфраструктури, грантових грошей та коштів ДФРР.  Представники громад побачили сучасний ЦНАП, який був відкритий за грантові кошти, центральний водозабір, де встановлена сучасна система автоматичного управління глибинними артезіанськими насосами, оглянули каналізаційні очисні споруди, роботи на яких планують завершити до кінця літа, - для реалізації цього проекту залучені гроші обласного бюджету. Також для гостей було проведено екскурсію на Глобинському м’ясокомбінаті, який перераховує до місцевого бюджету найбільше податків.

 

 

 

 

 За матеріалами  АМУ

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 23 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]