Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Повідомлення про прийом кандидатур на участь в робочій групі з формування завдання на розроблення Комплексного плану
2022-02-21

На виконання чинного законодавства та рішення шістнадцятої сесії Миргородської міської ради восьмої сесії від 18.02.2022р. № 32 "Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Миргородської міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області" розпочато процедуру проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Миргородської міської територіальної громади. Процедурою передбачено створення Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

Робоча група формується з представників Миргородської міської ради, виконавчого органу Миргородської міської ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як 5 осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

У персональному складі Робочої групи частка членів, що представляють Миргородську міську раду та виконавчий орган Миргородської міської ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа.

До персонального складу Робочої групи має входити принаймні один представник від кожного з населених пунктів Миргородської міської територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу, допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ територіальної громади.

Заяви на включення до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Миргородської міської територіальної громади приймаються з 22.02.2022р. по 15.03.2022р. на адреси:

  • електронною поштою: [email protected] або [email protected];
  • офіційними листами: м. Миргород, вул. Незалежності, 17 (виконавчий комітет Миргородської міської ради) або м. Миргород, вул. Сорочинська, 53, приміщення 9 (управління архітектури та державного архітектурно – будівельного контролю).

 

Управління архітектури та державного архітектурно–будівельного контролю

ОГОЛОШЕННЯ
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 15 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]