Цивільний захист Карта укриттів

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Порядок заповнення виборчого бюлетеня з місцевих виборів
2020-10-14

10 жовтня ЦВК видала Постанову № 366, якою роз'яснила заповнення виборчого бюлетеня. Комісія  розʼяснила порядок проставлення у такому бюлетені позначки “плюс” (+) або “галочки” (✓), або іншої, що засвідчує волевиявлення виборця. А також – правильність написання порядкового номера кандидата в депутати від місцевої організації політичної партії, яку виборець підтримав.  Окрім того, у документі наведено приклади правильного та неправильного заповнення виборчого бюлетеня.

Якщо коротко, то бюлетень вважається недійсним лише в двох випадках: відсутня позначка за будь-яку партію та є дві і більше позначки за різні партії.

Тобто, якщо партія буде вибрана лише одна - як би далі бюлетень не заповняли (чи навіть на цьому завершили), він буде визнаний дійсним.

Причому позначка за партію може бути використана будь-яка: "+", "V", "Х", "0", чи навіть цифра - головне, щоб ця позначка була вказана в квадраті, який йде відразу після назви партії.

Але кандидат отримає підтримку лише у випадку, якщо буде зроблена позначка за підтримку партії, у списку якої він значиться і вказано його номер у квадратику з трафаретом. І підтриманий має бути також лише один кандидат.

Причому номер в трафареті може виглядати будь-як. Якщо кандидат йде під номером 9, то написано може бути і "09", і "9". Причому 9 може бути написано як по трафаретних лініях, так і просто 9. Головне, щоб можна було зрозуміти, що написано саме 9.

У всіх решта випадках, при дійсності бюлетеня, голос піде списку партії без підтримки кандидата. Це не є добре (бо відкриті списки задумувались саме для надання можливості підтримки конкретного кандидата), але голос для партії не пропаде.

Як правильно заповнювати виборчий бюлетень можна переглянути за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=55fl8T4dMmE

Порядок заповнення виборчого бюлетеня з місцевих виборів

ОГОЛОШЕННЯ
     
Реєстрація на тренінг "Мапування небезпечних місць"

Протягом листопада у громадах Полтавської області, де створені робочі групи з громадської безпеки та відновлення, буде проводитись одноденний офлайн-тренінг "Мапування небезпечних місць".

 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 листопада 2024 року  з 16 до 17 години  буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови - начальником управління економічного розвитку та інвестицій Наталією Володимирівною Молочко. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Оголошення

Оголошення про проведення зборів щодо збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]