Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Попередження негативних явищ в молодіжному середовищі
2018-03-19

Одним із важливих напрямків діяльності центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді сьогодні є попередження негативних явищ у молодіжному середовищі (наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, правопорушень, ВІЛ/СНІДу). Відповідні програми профілактики негативних явищ розраховані на проведення профілактичної роботи. Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Миргородської міської ради спільно із Миргородським ВП з питань пробації розпочали інформативно-просвітницький курс лекцій для молоді, яка має проблеми із законом.

Тема першої лекції «Попередження негативних явищ в молодіжному середовищі». Під час зустрічі фахівці із соціальної роботи ЦСССДМ Миргородської міської ради Донцова Валентина, Лавицька Світлана підняли важливі питання профілактики ВІЛ/СНІДу і ознайомили присутніх з відеоматеріалом по цій темі та показали соціальні ролики для запобігання негативних явищ. В заході також прийняла участь соціальний працівник БО «Світло надії» Галібіна Наталія. Вона розповіла про роботу з ВІЛ-інфікованими в Миргородському районі та ознайомила з методами загально-доступної та якісної діагностики ВІЛ-інфекції в нашому місті.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]