Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Поліпшення доступу до сервісних послуг для вразливих підлітків
2018-02-28

27 лютого в залі засідань міської ради відбувся круглий стіл на тему «Взаємодія державного і громадського сектору при роботі з підлітками, які практикують ризиковану поведінку». Головною метою було ознайомлення учасників заходу зі змістом ініціативи «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні», яку починає реалізовувати в м. Миргород БО «Світло надії».

Ініціатива спрямована на профілактику вживання наркотичних речовин та поширення ВІЛ в підлітковому середовищі, формування навичок відповідальної до свого здоров'я поведінки, створення сприятливих умов для розвитку підлітків з ВІЛ та підлітків з числа соціально уразливих груп. Учасниками круглого столу стали потенційні партнерські організації, котрі можуть діяти спільно в рамках даної ініціативи: центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Миргородської міської ради, Центр для підлітків «Lighthouse», відділ молоді та спорту виконавчого комітету Миргородської міської ради, відділ освіти виконавчого комітету Миргородської міської ради, Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, професійно-технічний навчальний заклад №44, Миргородський художньо-промисловий коледж ім. М.В. Гоголя, Миргородська центральна районна лікарня, Миргородська міська молодіжна громадська організація «За нами майбутнє». Засідання круглого столу відкрила секретар міської ради Наталія Гирка, котра підкреслила важливість реалізації даного проекту в нашому місті, а також подякувала представникам БО «Світло надії» за довготривалу співпрацю та корисні ініціативи, які за підтримки цієї організації реалізуються в Миргороді.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]