Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Подарунок дітворі "Промислового" до Дня Незалежності
2018-08-27

У Миргороді встановили  черговий дитячий майданчик. Майданчик для дитячого активного дозвілля облаштували у паковій зоні "авіамістечка" та урочисто відкрили до Дня Незалежності.

Подарунок для відпочинку і рухливих ігор дітей  мікрорайону "Промисловий", де мешкає майже 4 тисячі миргородців, зробив народний депутат Олег Кулініч. Перерізаючи символічну стрічку Олег Іванович пообіцяв продовжити радувати дітвору: в наступному році в цьому парку встановити ще й спортивний майданчик.

Присутня на заході секретар міської ради Наталія Гирка привітала зі святом  дітей і дорослих та подякувала Олегу Івановичу за допомогу місту та виконану обіцянку. Вона повідомила, що  під час відкриття дитячого майданчика по вул. Панаса Мирного (мікрорайон " Центральний")  два тижні тому народний депутат  пообіцяв допомогти з ігровими елементами для "авіамістечка". Завдяки злагодженій роботі дорослих та підтримці Олега Кулініча діти цього мікрорайону  мають благоустроєний майданчик та місце для  активного і корисного дозвілля.

Свято продовжилося  концертною та ігровою програмою з конкурсами та призами і солодощами.

Артисти міського будинку культури провели з дітьми цікаві розважальні заходи після яких отримали від Олега Івановича призи та смачне морозиво.

Рада мікрорайону «Промисловий» дякує завідувачці відділом культури Педченко Л.М. та директору міського будинку культури Позичайло В.В.,- організаторам  святкового дійства. Окрема подяка працівникам МЖЕКу та тим, хто напередодні прийшов попрацювати на встановленні дитячого майданчика, а це голови будинкомів № 110 Сова В. Ф., №112 Дзябенко Р. М. та мешканці будинків: №46 - Короговний М.І., №60 – Романенко Ю. М., №110 – Яценко Ю. І., №112 – Іванченко В.І., а також підлітки: Юра Смірнов з буд. №112 та Саша Неведомий з пров. Багачанського, які виконували посильну роботу.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net