Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
П’ята німецько-українська конференція муніципальних партнерств: муніципальні партнерства з Україною
2022-10-13

12-13 жовтня у німецькому місті Аусбург проходить п'ята німецько-українська конференція муніципальних партнерств. Ключова тема - партнерства та мережі для подолання наслідків війни в Україні. Разом у часи кризи. 12 жовтня відбулося офіційне відкриття конференції. Учасників конференції привітали Федеральна Міністерка економічного співробітництва й розвитку Федеративної Республіки Німеччина  Свеня Шульце (через відео-звернення), Генеральний консул України і Мюнхені Юрій Ярмілко, голова окружної ради округу Швабен Мартін Зайлер.

Програма конференції складається із панельних дискусій та виступів. Заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря презентував  План регіонального розвитку відновлення та розвитку України. Про відбудову як завдання політики розвитку також говорили представники профільних міністерств України та Німеччини, Офісу Президента України, багатьох інших українських та німецьких відомств.

Онлайн до заходу також долучився Миргородський міський голова Сергій Соломаха. Його було запрошено на цей захід, і міський голова був уже в дорозі, але через масовані обстріли України, змушений був повернутися. У межах візиту також мало відбутися підписання Угоди про партнерство між Миргородською громадою та об'єднаною громадою Лангенлонсхайм-Штомберг. Рішення про партнерство між громадами було затверджено на одному із сесійних засідань Миргородської міської ради. Німецька громада Лангенлонсхайм-Штомберг утворилася 1 січня 2022 року шляхом злиття колективних муніципалітетів Лангенлонсхайм і Штомберг. До складу об'єднання входить 17 місцевих громад. Очолює німецьке об'єднання бургомістр Міхаель Цифка. Власне він і вийшов з ініціативою про укладення партнерських відносини між нашими громадами, які є дуже схожими.

Довідково: з 2002 року Німеччина підтримує Україну в рамках міждержавного співробітництва задля розвитку. В 2014 році це співробітництво посилилося з метою підтримки реформ і розвитку місцевого самоврядування, що враховуватиме потреби та інтереси громадян. З 24 лютого 2022 року Німеччина допомагає Україні у боротьбі з російським агресором та пропонує допомогу у відбудові зруйнованих територій нашої держави.

ОГОЛОШЕННЯ
     
"Гаряча" телефонна лінія

26 лютого 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії Миргородським міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Скликається сорок сьома сесія міської ради

 07 березня 2024 року о 9.00  скликається сорок сьома сесія міської ради восьмого скликання

     
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]