Населення, що переміщується з тимчасово окупованих територій України та місць проведення антитерористичної операції, знаходить собі притулок в різних куточках України, де люди не знають, що таке війна. Місто Миргород приваблює кожного своєю доброзичливою атмосферою. Більше двох тисяч вимушено переміщених осіб теж знайшли своє місце в місті Миргороді для реалізації нагальних життєвих потреб.
Завдяки плідній співпраці центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради з багатьма міжнародними громадськими та благодійними організаціями підтримується належний рівень існування вимушено переміщених осіб пільгових категорій, які на даний час проживають у місті.
У співпраці з Посольством ФРН в Україні, Спілкою Робітничих Самаритян Німеччини, за участі Спілки самаритян України та Полтавської обласної організації «Спілка самаритян» з початку лютого 2016 року підтримано 150 вимушено переміщених осіб, які отримали продуктові набори.
Фахівцями єдиного центру по роботі з вимушено переміщеними особами, який працює в нашому місті в рамках проекту ПР ООН та громадського об’єднання "Миргород – допомога" проведено ґрунтовний аналіз бази даних переселенців та визначено найбільш незахищених які і отримали вищевказану допомогу.
Видачу допомоги здійснено фахівцями єдиного центру по роботі з вимушено переміщеними особами та громадського об’єднання "Миргород – допомога" в максимально короткий термін.
Люди вдячні, що їх не залишили у скрутному становищі, даруючи надію, дочекатися миру у рідних домівках. Сподіваємось, що такий очікуваний мир у нашій країні вже найближчим часом стане реальністю.
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради, центр по роботі з вимушено переміщеними особами, громадське об’єднання "Миргород – допомога" висловлюють подяку голові Полтавської обласної організації "Спілка самаритян" Белову В'ячеславу Михайловичу.
Валентина Донцова,
керівник єдиного центру по роботі
з вимушено переміщеними особами
Олена Трапікас,
секретар громадського об’єднання
"Миргород – допомога"