Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Підтримайте миргородські проєкти!
2020-11-13

Триває голосування за проєкти   Шкільного громадського бюджету Полтавської області.   Від Миргорода  подано три заявки.  Щоб  показати значимість цих ініціатив та виграти, необхідно лайками підтримати дані проєкти.  Для цього необхідно зайти на  сайт https://smartregion.pl.ua/sb/projects, ідентифікуватися (через ЕЦП або банківську ідентифікацію), знайти шкільний бюджет, обрати  Миргородський район і там поставити лайки за три проєкти (номери 35, 40, 43). Проголосуйте та допоможіть виграти землякам! 

У нас є шанс показати, що миргородська громада підтримує своїх учнів! Проголосуйте за три шкільних проєкти!  Голосування триватиме до 14 листопада.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net