Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Педагогічна майстерня
2023-05-08

Рух – це життя! Активна рухова діяльність дітей дошкільного віку має особливе значення для сприяння розвитку та становлення особистості в цілому. Під час засідання «Педагогічної майстерні» для інструкторів з фізкультури закладів дошкільної освіти, що відбулося 03.05.2023 року в ЗДО № 2 «Оленка» (ясла-садок) комбінованого типу Миргородської міської ради Полтавської області, присутні обговорили питання щодо організації фізкультурно-оздоровчої роботи з використанням фітнес Strength Band. 

Як правильно обрати спортивний інвентар для тренувань з дошкільнятами, які переваги та недоліки в роботі з ним – розповіла Пивовар Марина Валеріївна, інструктор з фізкультури ЗДО № 2 «Оленка». Вона зазначила, що грамотний підбір вправ допоможе зміцнити здоровий м'язовий корсет, поліпшити поставу, ізольовано опрацювати потрібні м'язи рук і ніг, і найголовніше – отримати задоволення від рухів і фізичної діяльності.

Учасники засідання долучилися до майстер-класу, виконали фітнес Strength Band та переконалися в простоті використання цього спортивного інвентаря.

 

Матеріали заходу можна переглянути за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1enXun25TZ_rJpLWPp8oJLryOSde1J02d?usp=sharing

 

 Любов Гречка, консультант КУ ЦПРПП

Миргородської МР

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]