Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Палиш сміття - плати штраф!
2019-09-23

Інспекція з благоустрою ВЖКГ Миргородської міської ради звертається до мешканців міста Миргорода щодо обов’язковості наведення порядку на власній і прибудинковій території, територіях підприємств, організацій, установ. Разом з цим виникає ще одне дуже проблемне питання – паління сміття, обрізаних гілок з дерев, листя. Частина мешканців скидає його на купи та спалює. В процесі згорання в повітрі зростає кількість шкідливих домішок таких як вуглекислий газ, оксиди азоту, сірки, звичайної сажі. Сморід від багать негативно впливає на стан здоров’я осіб похилого віку, людей з серцево-судинними захворюваннями.

У свою чергу інспекція з благоустрою постійно проводить роботу, спрямовану на виявлення осіб, які палять сміття, листя та інші відходи. Згідно «Правил благоустрою території міста Миргорода» на об’єктах благоустрою міста підприємствам, установам та організаціям, фізичним особам – підприємцям, а також громадянам забороняється розпалювати багаття, спалювати опале листя, гілки, побутові, промислові та інші відходи на території юридичних осіб, домоволодінь, парків, скверів, садів, рекреаційних зон та майданчиків, пам’яток культурної та історичної спадщини, пляжів, кладовищ, на прибудинкових територіях, територіях будівель та споруд інженерного захисту та інших не відведених для цього місцях. За порушення  «Правил благоустрою території міста Миргорода» передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», яка передбачає накладення штрафу на порушника в розмірі 340 – 1700 грн.

У разі виявлення вищевказаних порушень Правил благоустрою просимо звертатися в письмовому вигляді (з зазначенням конкретної особи порушника, місця порушення, часу, та місця його проживання) до інспекції з благоустрою м. Миргорода за адресою:   м. Миргород, вул. Я. Усика, 7, каб. 4.Т. 5-40-05.

Просимо поважати себе та оточуючих, не палити сміття, обрізані гілки з дерев, скошену суху траву та бур’яни. Задимлене місто дуже шкодить здоров’ю мешканців. Будмо сумлінними громадянами.

 Інспекція з благоустрою м. Миргорода   

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]