Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Освітні заклади готові до навчального року
2016-08-26

Про готовність закладів освіти до роботи в 2015-16 році йшлося на засіданні виконавчого комітету, що відбулося 26 серпня під головуванням Сергія Соломахи. За словами начальника відділу освіти Тетяни Колибельнік, в цілому на проведення реконструкції, капітальних, поточних ремонтів у навчальних закладах міста в цьому році виділено 7,5 млн. грн., з них із міського бюджету 5 млн. 939 тис.грн. та 1млн. 552, 8 тис грн. - субвенції з державного бюджету. Кошти повністю ще не освоєні, але технічно заклади готові зустріти школярів.

На проведення реконструкції та капітальних ремонтів у школах міста у 2016 році з міського бюджету виділено майже 3,5 млн.грн. та 1 млн. 552, 8 тис грн. субвенції з державного бюджету. У більшості закладів в цьому році відремонтували дахи, деяким школам закупили нові меблі та технічні засоби для навчань, відновили спортивні майданчики.

Як зазначила доповідач, проблемою на даний час залишається відсутність підручників. Учні 4-х класів забезпечені на 80% підручниками, учні 7-х класів - на 66%, учні 8 - 76 %. В цьому році підручники для учнів 8 класів будуть повністю за державний кошт по мірі того, як вони надходять. Підручники для 4, 7 класів на сьогоднішній день не надруковані. Решта класів забезпечена підручниками. Акцентувала увагу присутніх Тетяна Колибельнік і на організацію підвозу дітей до школи, харчування, ЗНО 2016. Докладніше звіт про підготовку освітніх закладів до роботи в 2016-17 році читайте за посиланням.

Після тривалого обговорення, до якого долучилися міський голова, члени виконавчого комітету, голова постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту Олександр М'якота, керівники навчальних закладів міста та голови постійних комісій міської ради, було прийнято відповідне рішення.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги жителів сіл Гаркушинці, Вовнянка, Петрівці

Виїзний прийом громадян спеціалістами комунальних служб Миргородської міської ради

 

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 18 червня 2024 року

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних служб Миргородської міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]