Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Онлайн-зустріч з представниками іноземних компаній
2022-04-29

Міський голова Сергій Соломаха разом з очільниками міст Бучі Анатолієм Федоруком та Мелітополя Іваном Федоровим взяли участь у круглому столі, який організували представники американських бізнесових кіл. Ключове питання, яке обговорили сторони під час відеоконференції, стосувалося поточної ситуації в Україні та міжнародної підтримки для нашої держави.

Керівники українських міст розповіли про ситуацію в громадах, про те, як здійснюється життєзабезпечення територій під час війни, як допомагають ВПО. Також міські голови поділилися планами, як будуть відбудовувати території, пошкоджені російськими бомбами та ракетами. Спільно з представниками іноземних бізнесових структур обговорили шляхи зміцнення енергетичної безпеки та економіки.

За словами Сергія Соломахи, для Миргородської громади актуальними питаннями є: енергозбереження та зменшення залежності від газу, будівництво біоТЕЦ, модернізація і розширення мережі централізованого водопостачання та водовідведення, розвиток медичної та туристичної галузей, які є основними для економіки нашої громади.

Міські голови подякували представникам американських компаній за підтримку у ці складні для українців часи та висловили сподівання на подальшу співпрацю і допомогу.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 липня 2024 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]