Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Олімпійський тиждень
2018-09-28

Уже традиційно, що навчальний рік  у закладах освіти міста розпочинається з проведення  Олімпійського тижня та Всеукраїнського Олімпійського уроку. Більше 3700 школярів та дошкільників цього року взяли участь у заходах, присвячених Дню фізичної культури і спорту, який відзначається саме у вересні. Метою проведення стало залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва до занять фізичною культурою і спортом, пропаганда здорового способу життя, сприяння розвитку олімпійського руху в Україні.

Протягом Олімпійського тижня в школах міста були проведені турніри та змагання з легкої атлетики, футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, шахів, греко – римської боротьби, військово - прикладних видів спорту. На урочистих лінійках, олімпійських уроках, годинах спілкування, присвячених відкриттю тематичного тижня, учні більше дізналися про історію, ідеали і традиції  олімпійського руху, видатних спортсменів Олімпіад. Захоплення викликали спортивні естафети, ігри, квести: «Веселі старти»,  «Богатирські ігри»,  «Олімпійці серед нас». Учні  навчальних закладів взяли активну участь у велопробігу з нагоди святкування Дня міста.                                                     

Знаковою подією стало відкриття спортивного майданчика у СШ №5 (директор Горобець С.М.). Це стало можливим завдяки сприянню міської влади,  депутата обласної ради К. Кірпосенка. Чималих зусиль до монтажу спортивних споруд доклали  працівники закладу на чолі з директором школи.

   Залучилися до проведення Олімпійського тижня і заклади дошкільної освіти. Упродовж вересня в дитячих садочках проводилися заняття фізкультурного та валеологічного спрямування, спортивні змагання, конкурси, квести, велосипедні перегони і пішохідні переходи, виставки, екскурсії, майстер-класи, а також оздоровчі заняття з степ-аеробіки, хатха-йоги, джампінгу, фітбол-аеробіки та  ігрового стретчингу. Цікаво і весело пройшли  спортивні розваги «Малі олімпійські ігри», «Школа м’яча», «Хто в спортивні ігри грає, той здоров’я добре має», «Зростаймо дужими, до спорту небайдужими», розваги у басейні «Водичко, водичко, умий моє личко». У фізкультурних святах «У країні Спортландії», «В казку - за здоров’ям», «Малятко – здоров’ятко» разом з дітьми та педагогами взяли участь батьки вихованців.  

Щорічне проведення Олімпійського тижня у навчальних закладах міста сприяє вихованню у підростаючого покоління позитивного ставлення до фізичної культури, спорту, олімпійського руху, здорового способу життя.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]